Hypnoterapie QHHT a Vyšší Inteligence

„Quantum Healing Hypnosis Technique“

Co je Vyšší Inteligence

Mnoho z vás si pod pojmem Vyšší Inteligence představí marťany i další podivné bytosti např. ze seriálů Star Trek a podobně. Nejsme sice od pravdy tak daleko, ale v hypnoterapii je tím myšlena hlavně Vyšší Inteligence podvědomí jedince.

Tato knihovna života obsahuje veškeré vědění lidstva naší minulosti, přítomnosti a dokonce i budoucnosti. Jedná se o jakýsi vesmírný archiv, do kterého má přístup každá bytost na této planetě. Tato terapie je tak jednou z možností, jak se přes vaše podvědomí do tohoto archivu připojit.

Velmi známý americký jasnovidec, léčitel a spisovatel Edgar Cayce (1877 – 1945) měl schopnosti, díky kterým se dokázal uvést do tranzu a připojit na vyšší stav vědomí tzv. Vyšší Inteligenci. V tomto stavu dokázal odpovědět prakticky na cokoli z historie lidstva včetně ukřižování Krista nebo dodnes nevyjasněné Atlantidy. Jeho záznamy obsahují více než 14 000 spisů s důležitým poselstvím.

Průběh hypnoterapie

Rezervace se provádí přes telefon, nebo online v sekci Kontakt/Pošlete mi zprávu. V případě online rezervace se vám ozvu max. do 24 hodin. Po krátkém seznámení si společně domluvíme vhodný termín i čas. Výběr je z více variant, a časy jsou nastavené vhodně i pro cestující z dalekých míst České republiky, kteří na terapii musejí cestovat např. vlakem nebo autobusem.

Vždy však provádím max. 2 terapie denně, aby byla možnost se vám plně věnovat a rozvinout váš potenciál.

Příprava
 
Ještě než se terapie uskuteční, pošlu na e-mail dotazník, který vyplníte a následně odešlete zpět. V tomto dotazníku vyplníte veškeré základní informace. Důležitou položkou jsou zde i dotazy pro Vyšší Inteligenci, kdy je vhodné setřídit alespoň 5 – 10 otázek z vašeho života. Na tyto otázky se ptáte vy např. jaké je vaše poslání, co by jste měli pro sebe udělat nebo koho budete chtít v terapii kontaktovat.
 
Dále ještě obdržíte podrobné informace, jak se na hypnoterapii vůbec připravit, a to včetně dýchací metody s názvem kvantová pauza. Mezi tyto informace patří i 5 vizualizačních obrázků, které je nutné si alespoň obecně zapamatovat do zahájení terapie. Je to příprava pro představivost, která je při tomto procesu důležitá. V den terapie se také nedoporučuje pít kávu nebo jakékoli energetické nápoje.
 
Příprava je však velice jednoduchá a vůbec se nemusíte bát, že terapii nezvládnete.
Příjezd
 
Po příjezdu a přivítání v den terapie se společně odebereme do terapeutické místnosti. Tato malá místnost je odhlučněná a minimálně osvětlená, aby probíhala terapie co nejlépe. Součástí je kvalitní matrace i polštář, které vám zajistí dostatečné pohodlí během celého procesu.
 
Následuje seznámení s prostředím a cca 30-45 minutový rozhovor. S většinou informací budu v této chvíli již obeznámený z dotazníku. Časové rozpětí max. 45 min je tedy plně dostačující.
Zahájení

V tuto chvíli již budete připraveni na cestu do informačního pole VI a můžete si ještě naposledy odskočit na toaletu, popř. se napít čisté vody. Jakmile ulehnete na pohodlnou matraci, začnete dýchat metodou kvantová pauza kterou jste se předem naučili.
 
V této fázi vás nechám chvíli o samotě, zhruba po 5 minutách se vrátím a začnu prohlubovat váš stav vědomí na úroveň Theta. Běžně lze této úrovně dosáhnout již po 15 – 30 minutách.
Komunikace s Vyšší Inteligencí
 
Gratuluji vám, tímto jste vykročili do nové říše poznání, zážitků a transformací.
 
Od této chvíle je celý proces zaznamenáván na profesionální zařízení. Bude tak později možné si vše poslechnout, a to přímo z pohodlí vašeho domova. Nemusíte se tedy bát, že na něco důležitého během terapie zapomenete. Záznamy budou uloženy pouze pro vás a diskrétnost je zaručena.
 
V první fázi terapie se přemístíme na určité místo, které má pro vás důležitý význam z hlediska dotazů. Může to být minulý, současný, nebo i budoucí prostor vaší reality. Zde už pracuje podvědomí na plné obrátky a vždy pro vás nalezne tu správnou situaci. Tato situace je u každého jedince odlišná a nelze předpovědět, kde se v danou chvíli osoba právě objeví.
 
Převážně to jsou spojnice jiných životů a realit, které pro vás mají důležitý význam k pochopení sebe v tomto životě. Může se vám např. vybavit budoucí život hlídače portálu na jiné planetě, mimozemského výzkumníka, nebo také minulý život lovce. Zažijete v srdci veškeré emoce i příběh, a na konci vás čeká rekapitulace, ve které pochopíte jakou souvislost má daná situace s vaší přítomností.
 
Po jisté době se objeví vzájemné pocity, že je již vhodné se přesunout do další etapy poznání. A to poznání Vyšší Inteligence.

Je to stav, ve kterém vás povedu k napojení vašeho vyššího já do tzv. univerzálního vědomí. Toto vědomí obsahuje veškeré vědění lidstva naší minulosti, přítomnosti a dokonce i budoucnosti. Přístup má každá bytost na této planetě a většinou se projevuje ve formě intuice a vnitřního hlasu. Můžeme to tedy nazývat jakkoli, ale důležité je že to funguje, a to následovně.

Jakmile dosáhneme propojení vašeho vyššího já s tímto univerzálním vědomím, začnu klást otázky které jste si předem připravili. V tomto archivu vědomostí a poznání se vaše dotazy protřídí, a z úst vám vyjdou odpovědi jen na ty dotazy, které máte v této dané chvíli vašeho života právě slyšet.

Každý jsme jedinečný a je před námi vždy otevřená určitá křižovatka, kterou nelze přerušit např. předvídáním. Čísla do sportky zde tedy opravdu neobdržíte:). Život jako takový můžeme vždy změnit jen my sami a to doslava 1 vteřinu před uskutečněním.

Mnoho lidí totiž věří, že je osud předem nastaven, drží sami sebe v pasti a čekají že je někdo vysvodí. Nikdo takový tu ale není a je potřeba pracovat hlavně na sobě. Tyto typy odpovědí jsou tedy k uvědomnění a posunutí se právě v té dané etapě života, ve které se momentálně nacházíte.

Pro ty z vás, kteří se chtěji propojit s jinými sférami bytí jako jsou mimozemšťané, mistři nebo jiné dimenze, je potřeba zdůraznit, že nemusíte být připraveni a Vyšší Inteligence vám tento přístup nepovolí. Pokud jste však připraveni, a máte v této životní fázi přesně tohle prožít, tak mi bude ctí tento proces sdílet. Vyšší Inteligence vždy ví jak s vámi pracovat a obdržíte opravdu jen to, co je pro vás v tuto chvíli bezpečné.

Tato fáze má časové rozmezí od 1 do 2 hodin.

Fyzické a psychické léčení
 
Jakmile budou dotazy zodpovězené, poprosíme Vyšší Inteligenci o analýzu zdravotního stavu vašeho těla. Analyzuje tak každý orgán, každou buňku a blokující uzly energie. Při tomto rozhovoru s Vyšší Inteligencí bude probíhat diagnostika a léčení těch částí, které jsou pro vás již v těle nepotřebné. Vyšší Inteligence vždy ví jak s vámi pracovat a uvede i souvislost na psychické/fyzické úrovni.
 
Léčení probíhá na všech vrstvách bytí, a vy můžete pocítit na daném místě i hřejivé teplo např. koleno, hlava, břišní část atd. Některé potíže nemohou být odstraněny a léčeny z toho důvodu, že ještě nenastal čas ve vašem vývoji. Vše vám bude předáno komunikací a neléčená místa můžete později napravit v dané oblasti např. si vyřešit vztah v rodině.
 
Tato fáze má časové rozmezí od 30 do 60 minut.
 
Jakmile budou otázky a léčení u konce, nastane již čas návratu do nové reality, čas probuzení…..

Závěr

Po krátkém odpočítávání a navrácení vaší osobnosti zpět do této reality provedeme podrobnou analýzu všech důležitých momentů k úplnému pochopení dané situace. Přechod do přítomnosti je vždy pomalý proces, kdy osoba ještě vstřebává chvíle emotivních zážitků a je myšlenkami stále tam. Následuje zhruba 30-45 minutový rozhovor, ve kterém se pozvolna rozhýbete a nabydete síly.

Důležité je také doplnění tekutin popř. malé občerstvení po probuzení, které je součástí terapie.

Následuje rozloučení a naše cesty se na chvíli rozdělí. Nebude to však na dlouho, a zhruba do 10 dnů vám pošlu kompletně upravenou nahrávku v MP3 formátu. Ta bude uložena ke stáhnutí na veřejně známém internetovém úložišti po neomezenou dobu. Na e-mail obdržíte neveřejný odkaz, který bude určený pouze pro vás a nikdo jiný nebude mít k tomuto záznamu přístup.

MP3 soubory jsou vždy sestříhané, zvukově upravené a vše je bez dlouho trvajících tichých pasáží. Při pozdějším poslechu u vás doma tak každý příběh dostává úplně jiný rozměr pochopení. Tímto přicházejí další informace pro posun a rozvoj osobnosti. Já osobně to nazývám „druhé probuzení“.

Těším se na vás…

S kým se můžete v terapii spojit

Během hypnoterapie jste připojení přes vaše vyšší já do tzv. univerzálního vědomí. V tomto prostoru jsou možnosti prakticky neomezené, a vy můžete komunikovat s čímkoli jen chcete.

Pro ty z vás, kteří se chtěji propojit s jinými sférami bytí jako jsou mimozemšťané, mistři nebo jiné dimenze, je potřeba zdůraznit, že nemusíte být připraveni a Vyšší Inteligence vám tento přístup nepovolí. Pokud jste však připraveni, a máte v této životní fázi přesně tohle prožít, tak mi bude ctí tento proces sdílet. Vyšší Inteligence vždy ví jak s vámi pracovat a obdržíte opravdu jen to, co je pro vás v tuto chvíli bezpečné.

Příklady komunikace

 • Ježíš Kristus a další mistři,
 • mimozemské bytosti,
 • jiné světy a civilizace,
 • svoje paralelní životy,
 • jiné formy života,
 • astrální bytosti, andělé,
 • a mnohé další…

Vhodné otázky pro Vyšší Inteligenci

 • Jaké talenty jsem si přinesl/a do tohoto života?
 • Co je smyslem mého života, jaký úkol zde mám?
 • Kdo doopravdy jsem a odkud pocházím?
 • Setkal jsem se někdy s mimozemskými bytostmi?
 • Na jakých planetách jsem prožíval jiné životy?
 • Byl jsem někdy unesen mimozemskými bytostmi?
 • Jak se mám posunout v životě dále, co udělat?
 • Co je příčinou mých psychických bolestí?
 • Co je příčinou mých fyzických bolestí?
 • Proč mě má otec méně rád než sourozence?
 • Co mě má daná osoba v tomto životě naučit?
 • Jak si zvýšit svůj finanční příjem?
 • Proč nedokážu dané osobě odpustit?
 • Jak otevřít svoji duchovní cestu?
 • Jak mám zlepšit vztah s dcerou/synem?
 • Proč jsem si vybral svoje rodiče v tomto životě?
 • Proč cítím úzkost ve společnosti lidí?
 • Proč mám vždycky smůlu na muže/ženy?
 • Jak si zvýšit svoji vitální energii, radost ze života?
 • Proč se na daném místě necítím dobře?
 • Jakou souvislost má daná věc s minulostí?
 • Proč přitahuji jen samé problémy?
 • a mnohé další…

Nevhodné otázky pro vyšší inteligenci?

 • Jaké si mám dát čísla do zítřejší sportky?
 • Jak se mám pomstít sousedovi aby trpěl?
 • Jak mohu ovládnout druhou osobu?
 • Jak číst myšlenky druhých pro svůj prospěch?
 • Jak okrást druhého aniž by o tom věděl?
 • a mnohé další…

Co je kvantová pauza

Dech je cesta života, která spojuje lidskou bytost se svým bodem původu kdekoli v časoprostoru. Je to hlavní portál mezi fyzickou dimenzí a kvantovými multidimenzionálními světy. V případě kvantové pauzy se však nejedná o samovolné dýchání, ale o specifický předem naučený proces.

Tento proces je symetrický a zahrnuje 4 jednoduché fáze dechu. Využití této prohlubovací techniky lze uplatnit jak v meditacích, tak v úvodu hypnoterapie QHHT. Tuto metodu zvládne každý.

Jak funguje kvantová pauza

Technika začíná nádechem trvajícím libovolně od 3 – 6 dob (závisí na kapacitě plic jedince) a tento nádech je vedený nosem. Jakmile je nádech dokončen, následuje zadržení dechu na stejný počet dob (pauza). Následně se vydechuje ústy, a to opět na stejný počet dob. Poslední fázi procesu zakončuje zadržení dechu na tentýž počet dob. Tuto sérii je vhodné opakovat 5x za sebou.

hypnoterapie
„Síla dechu vám otevírá bránu do multidimenzionálních světů“

Kvantová pauza (4 fáze)

 1. nádech nosem (3 – 6 dob),
 2. zadržení dechu (3 – 6 dob),
 3. výdech ústy (3 – 6 dob),
 4. zadržení dechu (3 – 6 dob).
 • vždy je vhodné dodržet určitou symetrii fází,
 • série se doporučuje opakovat min. 5x za sebou,
 • doby lze upravovat podle kapacity plic osoby,
 • metoda je velice jednoduchá a bezpečná.

Co jsou mozkové vlny

Díky elektrické aktivitě neuronů vzniká kolem mozku elektromagnetické pole. Mozkové vlny jsou součástí tohoto pole a EEG přístroje již dnes dokáží rozlišit mnoho vlnových frekvencí. Měření je prováděno v jednotkách Hertz a mezi nejčastější vlny patří Alfa, Beta, Gama, Delta nebo Theta.

Vlny přicházejí automaticky se situací, podle které právě prožíváme svět kolem nás. Čím více Hertz, tím „divočejší“ je naše duševní naladění. Pomocí různých technik jako je meditace nebo relaxace lze však tyto vlny správně naladit.

Mozkové vlny Theta

Aktivace stavu Theta s frekvencí 4-8 Hz nastává při hluboké relaxaci nebo meditaci. Ve vlnovém rozsahu frekvence mozku tak dochází ke zkvalitňování dlouhodobé paměti, prohloubení intuice nebo schopnosti nalézat neobvyklá řešení. Mnoho slavných vizionářů našlo odpovědi právě zde.

V tomto uvedeném stavu vědomí je každý z nás dnes a denně např. těsně před spaním, kdy upadá do hlubokého spánku. Je také nedílnou součástí regresní terapie a hypnoterapie QHHT. Zde se osoby setkávají s vlastním nevědomím a mohou tak získat důležité odpovědi, které na své životní cestě hledají.

„Máte v sobě mnohem více poznání než jste si kdy představovali“

Využití stavu Theta

 • hluboký stav meditace,
 • intuice,
 • rozšířená paměť,
 • zvýšená schopnost, rozšířená schopnost,
 • AHA!! moment tzv. náhlé pochopení řešení,
 • snová představivost,
 • inspirace,
 • zlepšené zaměření,
 • expanze myšlení za hranicemi těla,
 • změna chování,
 • super učení, umožní rychlejší příjem a vstřebání informací,
 • programování mysli,
 • pamatování snů,
 • sebeléčení a auto-hypnóza,
 • redukce stresu,
 • mimosmyslové vnímání.

Biochemické procesy v mozku (Theta)

SEROTONIN

 • regulace krevního tlaku,
 • regulace kyseliny v žaludku,
 • stimulace funkce svalové tkáně,
 • regulace nálady,
 • regulace spánku,
 • regulace při zvracení,
 • regulace sexuality,
 • zklidnění migrény,
 • zklidnění bipolární poruchy,
 • zklidnění úzkosti.
Pro jaké osoby není terapie vhodná

 • Pro osoby závislé na alkoholu nebo tvrdých drogách.
 • Těhotné ženy (z důvodu, že dítě prochází traumata s matkou).
 • Osoby psychicky nevyrovnané a pod vlivem psychofarmatik, včetně léků na bolest.
 • Osoby s nemocným srdcem, nepravidelným tepem a vysokým tlakem.
 • Děti do 8 let (není to však podmínkou, vždy záleží na vyspělosti dítěte).

Hypnoterapie