Reference

Měření BIOPOLE v rámci konference JEDNO POLE 23/24

Jihlava, Kolín, Liberec, Uh. Hradiště, Olomouc, Brno, Pardubice, Ostrava.

Více než 500 měření BIOPOLE

Přednáška pro 14 lidí 27.1.2023

Workshop v roubence - téma "OBCHOD S LÁSKOU JAKOU CESTA DO SVÉHO STŘEDU"

Měření biopole, stavu orgán, čaker a meridiánů a úrovně stresu je fascinující. Po pouhém vložení prstů do "krychličky" - přístroje Dr. Korotkova - uvidíte celou svou bytost. Zevnitř, tzn. své energetické zásoby orgánů, méně či více vyrovnané čakry, traumatická místa apod. I zvenku - biopole, energetický obal těla.

Měření perfektně doplňuje konzultace, kde se mj. dokonce dozvíte, jak jestli máte srdce otevřené nebo zavřené.

Po změření získáte mp3 nahrávku. Ladí vašemu uchu a zároveň harmonizuje i léčí místa ve vás, která přístroj vyhodnotil jako důležitá.

Byla jsem překvapená, jak moc měření odpovídalo mému vnitřnímu pocitu o stavu těla.

Děkuji za příjemnou zkušenost. Výjimečné spojení kvantové fyziky a terapeutické praxe.
Helena Hrachová
O přístroji na měření biopole jsem se dočetl v knihách a jakmile jsem se ocitl na "akci", kde možnost změření byla, tak jsem toho využil (byla to hlavně zvědavost). Překvapila mě mile rychlost měření. Výsledky a doporučení zaslané na email jsou pro mě obsáhlé a kvituji možnost konzultace po telefonu. Jsem rád za tuto zkušenost, která je pro mě dalším krokem na cestě k objevení svého Já. Děkuji Petře.
Karel Švančar
"Navibruj svůj život" - skvělá služba Peti Kosíka, moc děkuji, že jsem ji mohla zažít. Byla jsem překvapená, jak mi Péťa téměř doslovně popsal všechny oblasti, na které se potřebuji zaměřit na své cestě k rovnováze a osobní síle. Zaujalo mě, jak přesně vystihl stav mých orgánů, vnitřního stresu a zranění z minulosti. Na konzultaci jsem pak probrali, jak se můžu více dostat do svého středu. Děkuji za tato skvělá zjištění a doporučení, která by si měl dopřát každý.
Radka Mrazíková-Zezulková
Je úžasné, že existuje metoda, jak jednoduše, neinvazivně, ale přitom přesně provést skenování lidské energie. Po měření je krásně vidět celkový energetický stav orgánů, vychýlení čaker a úrovně stresu. Poté, co měření odhalilo má slabší místa, mi Péťa vysvětlil, na co je vhodné se zaměřit, a doporučil, jak s tím mohu pracovat. Moc děkuji za tuto možnost se o sobě něco dalšího dozvědět a za Péťův empatický přístup.
Zuzana Needle-Kovářová
Chtěla bych moc poděkovat Petrovi za důkladný rozbor mého biopole. Spolu jsme přišli na to, v čem mám na sobě zapracovat, aby se můj zdravotní stav změnil a zharmonizoval. V hloubi duše jsem to vnímala, ale nevěděla jsem si s tím rady. Jsem vděčná, že setkání bylo přátelské, nesoudící, ale i s přesahem. Mp3 nahrávka a cenné rady mi pomáhají. Opravdu mohu všem doporučit. Děkuji za laskavý přístup.
Eva Burdová

Reference