3 stádia na cestě k probuzení

1. Oběť

Všichni se rodíme s pocitem bezmocnosti. Většině z nás to zůstane. Myslíme si, že nás chce svět přemoci. Našimi protivníky jsou vláda, sousedé, společnost, zločinci či kdokoli jiný. Máme pocit že nemůžeme nic ovlivnit a jsme výsledkem aktivit zbytku světa. Brbláme, stěžujeme si, stávkujeme a seskupujeme se proti těm kteří nám vládnou. Kromě občasných večírků život nestojí za nic.

2. Tvůrci reality/vládneme

V jistém okamžiku zhlédneme film například Tajemství, nebo si přečteme knihy o přitažlivosti které změní náš pohled na život. Probudíme se a objevíme svoji sílu. Uvědomíme si také sílu záměru. Začneme zažívat kouzla i první úžasné výsledky a život začne být krásný.

3. Probuzení

V určité chvíli po stádiu dvě začneme zjišťovat, že nás naše záměry omezují. Zjistíme, že i přes svoji nově nalezenou sílu nejsme schopni ovládat vše. Začneme zjišťovat, že když se odevzdáme vyšší síle, začnou se dít zázraky. Necháme věci volně plynout a důvěřujeme. Postupně se naučíme uvědomovat si sebe a své spojení s Božstvím. Naučíme se rozeznávat inspiraci a jednat v souladu s ní. Zjišťujeme že máme volbu, ale nikoli moc nad svým životem.

Přijdeme na to, že největší věcí kterou můžeme udělat, je odevzdat se přítomnému okamžiku. V tomto stádiu se dějí zázraky a neustále nás překvapují. Lze říci, že žijeme v trvalém stavu okouzlení, údivu a vděčnosti.

3 stádia na cestě k probuzení