Služby

Měření lidského biopole

Je vaše fyzické tělo dlouhodobě v disharmonii, lékaři už si s vámi neví rady a posílají vás domů nebo dokonce k psychiatrovi? Mám pro vás dobrou zprávu. Díky nové technologii Bio-Well GDV lze zjistit energetickou nerovnováhu ve vašem těle a dostat se tak s vysokou přesností přímo k jádru problému. Vyhodnotí i jednotlivé čakry, orgány, meridiány, nebo zda máte problém se spánkem či stresem.

Regresní terapie

Regresní terapie je řízený proces vzpomínání a vybavení si událostí z minulosti pod vedením vyškoleného terapeuta. Ten umožní klientovi pracovat na rozvoji své vlastní osobnosti formou pochopení a rozpuštění jeho neustále se opakujících situací v běžném životě. Tyto situace mohou být psychosomatické, psychické i tělesné, např. stavy úzkosti, migrény, bolesti zad, chorobné přejídání, neustálá únava, různé fobie a mnohé další.

Konzultace

Konzultace

Řešíte problémy v oblastech jako jsou vztahy, zdraví, finance, strachy, zaměstnání nebo např. partnerské soužití? Ať vás trápí cokoliv, na všechno existuje ideální řešení. Cestou terapie nebo konzultace můžeme společně nalézt východisko z vašeho trápení. Konzultace probíhají telefonicky, osobně nebo online přes Zoom.

služby

Hypnoterapie QHHT

Jedná se o vesmírný archiv do kterého má přístup každá bytost na této planetě. Tato knihovna životů obsahuje veškeré vědění lidstva naší minulosti, přítomnosti a dokonce i budoucnosti. V této hypnoterapii se můžete propojit s jinými sférami bytí jako jsou mimozemšťané, mistři nebo jiné dimenze. Také zde můžete získat mnoho důležitých odpovědí k vašemu současnému životu, nechat si zodpovědět vámi vybrané dotazy, objevit své poslání a začít tvořit úplně novou realitu.

Služby